Údržba webových stránek

Webová stránka je vaší osobní nebo firemní vizitkou. Prostřednictvím webové stránky prezentujete svou značku nebo své podnikání ve světě onlinu. V dnešní době lidi vyhledávají služby, nebo produkty právě tady.

Proč mít údržbu webové stránky?


Webová stránka je vaší osobní nebo firemní vizitkou. Prostřednictvím webové stránky prezentujete svou značku nebo své podnikání ve světě onlinu. V dnešní době lidi vyhledávají služby, nebo produkty právě tady.

Mnoho provozovatelů webových stránek během roku zapomene na důležité aktualizace a nevěnuje dostatek péče svému webu, ačkoliv web je pro jejich podnikání velmi důležitý. Důvodem může být nedostatek času. Místo aby web pracoval, nefunguje správně nebo dokonce je zcela nedostupný. Hlavně pokud není web pravidelně aktualizován je časem stále zranitelnější, protože na internetu stále probíhají různé útoky. Dříve nebo později vám stránky, kterým se nevěnujete, někdo nabourá.

Špatně fungující webové stránky


Redakční systém je neaktualizovaný.

Pluginy jsou zastaralý.

Stránky obsahují chyby vzniklé špatnou aktualizací.

Váš web je snadno napadnutelných.

Nemáte nikoho, kdo by to udělal.

Každá změna stránek může být časově náročná.

Stránky v naší správě


Aktualizace jádra, šablony s pluginů.

Záloha webu a databáze na harddisk.

Optimalizace a komprese obrázků.

Optimalizace a čištění databáze.

Řešení technických problémů způsobené aktualizací.

Optimalizace rychlosti načítání.

Pravidelné cachování.

Bezpečnostní skenování a monitoring.

Drobné úpravy (max 30 min./měsíc)

Ostatní činnosti nad rámec 990 Kč/hod.

Jaká je cena za údržbu webové stránky?

Přenechte nám vaše starosti s údržbou WordPress stránky a využijte volný čas jinak. Součástí údržby je i nastavení prémiových pluginů, které máme zakoupené v rámci neomezených licencí.

Údržba webové stránky

990 Kč / měsíc

Minimální platba na 3 měsíce. Cena za jednu WordPress stránku.

Mějte čistou hlavu a věnujte se svému podnikání na plno. Technickou část převezmu za vás. Právě pravidelnou údržbou můžete zvýšit životnost vaší webové stránky.

  • Trvalý dohled a správa – Redakční systém aktualizujeme a dohlížíme na web aby fungoval správně. Když se něco stane, víme o tom a reagujeme.
  • Jsme tu pro vás a vždy po ruce – Když potřebujete vydat článek nebo provést úpravu, pošlete jen požadavek a my vše zařídíme (máme pro vás rezervovaný určitý čas v rámci vašeho balíčku).
  • Nižší sazba dalších prací – Jako náš stálý zákazník máte nižší sazbu na další práce ve srovnání se zákazníky, kteří naše balíčky nevyužívají.