Pronájem webových stránek

Webová stránka je vaší osobní nebo firemní vizitkou. Prostřednictvím webové stránky prezentujete svou značku nebo své podnikání ve světě onlinu. V dnešní době lidi vyhledávají služby, nebo produkty právě tady.

Proč mít webovou stránku v pronájmu?


V současné době nabízíme i pronájem webových stránek. Pronájem webových stránek se ideálně hodí pro ty z vás, kteří s podnikáním začínáte a nebo třeba i kvůli pandemické situaci a nemáte dostatek peněz pro zaplacení jednorázové ceny.

Vytvoříme pro vás kvalitní, moderní a funkční webové stránky, které budou splňovat všechny důležité aspekty. Nabízíme vám správu nebo pronájem webových stránek s redakčním systémem, online vizitky a e-shopy. Jsem tu pro vás, ať už jste firma nebo živnostník.

Jak bude probíhat naše spolupráce?


  • 01 - Seznámení
  • 02 - Vše potřebné zařídím
  • 03 - Obsah a návrh
  • 04 - Desing webu
  • 05 - Příprava ke spuštění
  • 06 - Správa a údržba
01 - Seznámení

Jako první musíme vědět kdo jste a jaký projekt chcete spustit. Po schválení cenové nabídky začneme pracovat.

02 - Vše potřebné zařídím

Po uhrazení zálohy 50% ze zakázky, zařídím hosting a doménu na vaše jméno, nainstaluji WordPress a zabezpečím, vše připravím na další práci. Vytvořím společnou složku na na externím uložišti.

03 - Obsah a návrh

Vytvoříme strukturu webu a wireframe, to je návrh webu bez designu. Společně zkonzultujeme rozvržení webu. Napíší se texty a vyberou vhodné fotky.

04 - Desing webu

Vytvoří se moderní design a upraví se podle potřeb aby splňovat všechny důležité aspekty.

05 - Příprava ke spuštění

Jakmile bude design a funkce hotové, provedeme optimalizaci webu a základní SEO. Web se otestuje, spustí se do ostrého provozu a znovu se otestuje. Zpravidla 1 týden web kompletně monitorujeme jestli jede jak má

06 - Správa a údržba

Postaráme se o váš nový web, abyste nemuseli ztrácet čas údržbou webu. Přečtěte si více, co všechno údržba webu obsahuje.

Jaké jsou naše webové stránky

Co naše webové stránky umí.

Moderní

První co váš zákazník uvidí je vzhled. Musí ho zaujmout.

Responzivní

Tvoříme takové webové stránky, aby byly funkční na všech platformách.

Optimalizované

Naše webové stránky se načítají rychle a plynule.

SEO friendly

Stránky nastavíme a napojíme tak, aby byly dostupné pro vyhledávače.

Zabezpečené

Nastavíme a zabezpečíme vše tak, aby hackeři měli minimální šanci nabourat se na web.

Cenově dostupné

Je na vás jaký balíček si vyberete, neplatíte za žádné zbytečné položky.

Jaká je cena pronájmu za webové stránky?

Pronájem webu znamená to, že vám vytvoříme zcela novou webovou stránku se stejnou péčí a kvalitou za měsíční poplatek jako mají klienti, kteří platí jednorázově. Měsíční poplatek činí od 3.900 Kč / měsíc a v ceně je i údržba webové stránky po celou dobu pronájmu webové stránky. Jakékoliv změny na webu jsou v ceně. Služba je vhodná pro projekty a klienty, kteří potřebuji webmastera po ruce pravidelně. Pronájem poběží minimálně 36 měsíců (3 roky).

Pronájem webové stránky

od 3.900 Kč

Cena pronájmu webové stránky je od 3.900 Kč do 6.900 Kč / měsíc. Cena je podle vašich požadavků, náročnosti a velikosti projektu. Před začátkem práce na nové webové stránce se platí jednorázová nevratná záloha 3.000 Kč.

Přesná cena bude vypočítaná na základě složitosti a funkčnosti.

  • Trvalý dohled a správa – Redakční systém aktualizujeme a dohlížíme na web aby fungoval správně. Když se něco stane, víme o tom a reagujeme.
  • Jsme tu pro vás a vždy po ruce – Když potřebujete vydat článek nebo provést úpravu, pošlete jen požadavek a my vše zařídíme (máme pro vás rezervovaný určitý čas v rámci vašeho balíčku).
  • Nižší sazba dalších prací – Jako náš stálý zákazník máte nižší sazbu na další práce ve srovnání se zákazníky, kteří naše balíčky nevyužívají.