O mně

Své služby nabízím jak koncovým zákazníkům, tak firmám nebo živnostníkům.

Josef Kažimír

Freelancer & Webmaster

Jmenuji se Josef Kažimír a jsem Freelancer a Webmaster

Pocházím z Ústeckého kraje, konkrétně z malé obce Bystřany. Mám štěstí, protože má práce je mým koníčkem. V mém případě jde o tvorbu a správu webových stránek, kterým se věnuji již více než 13 let. Za tu dobu jsem se toho hodně naučil, ale také posbíral spoustu zkušeností. Své služby nabízím jak koncovým zákazníkům, tak firmám nebo živnostníkům.

E-MAIL: 

info@jkstudio.cz

TELEFÓN: 

(+420) 776 136 601

Nenechávejte své místo konkurenci

Webová prezentace s responzivním designem, kvalitním obsahem a pěknými fotografiemi je základem pro úspěch firmy. Zajímavé webové stránky, které vaše zákazníky zaujmou mají za následek zvýšený zájem o váš produkt či službu. Ne nadarmo se říká: „Kdo není na internetu, jakoby nebyl“.

Valná většina firem při vyhledávání dodavatelů využívá v drtivé většině internet. Nemáte-li doposud kvalitní web nebo eshop nebo využíváte zastaralou verzi, pak získá váš konkurent výhodu a možný obchod získá pravděpodobně on. Kupující vyhledáváním webových prezentací, informací o produktu, cenách ušetří mnoho času.


Mít vlastní eshop nebo webovou prezentaci je také mnohem levnější variantou oproti jiným způsobům reklamy, návštěvám veletrhů či najímání obchodních zástupců. S kvalitním webem si vás zákazníci najdou sami.


JK Studio vám vytvoří moderní webové stránky či eshop se zajímavým designem, který vaše zákazníky okamžitě zaujme. Stránky jsou použitelné ve všech prohlížečích a na všech chytrých zařízeních. Rovněž jsou optimalizované pro vyhledávače z hlediska SEO. Firma má celou řadu referencí, máte tak jistotu, že objednanou práci obdržíte v dohodnutém termínu a dle vašich představ. Samozřejmostí je vstřícné jednání a rozumné ceny, stačí zaslat nezávaznou poptávku.


S kvalitním webem na míru získáte pobočku firmy přístupnou 24 hodin denně a navíc pro celý svět. Firma umístěná na internet má neomezenou kapacitu, kdy za velmi výhodných podmínek můžete poskytovat své zboží a služby. Díky provozování webových stránek získáte mnoho cenných kontaktů, lépe můžete komunikovat se zákazníky. Webové stránky šíří vaše dobré jméno, budete vidět a získáte mnoho nových a posléze stálých zákazníků, kteří váš web či eshop rádi doporučí svým známým.  

Chci navázat spolupráci